Sklep Piła67 349 21 51

O Firmie

Danish Design

Nowoczesność&Minimalizm w czystej formie

HJORT KNUDSEN duńska firma została założona w 1973 r. przez Inę i Arne Hjort Knudsen, którzy do dzisiejszego dnia są aktywni w firmie. Spółka zarządzana jest wspólnie wraz z synem Klausem Hjort Knudsen oraz z jego żoną Ellen Mønsted.

Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Wysoczce pod Piłą. Wiele lat doświadczenia w pracy ze skórą naturalną sprawiło, że stworzyliśmy satysfakcjonujące produkty dla naszych klientów. Posiadamy w ofercie ponad 200 modeli sof, kanap i foteli w szerokiej gamie tkanin oraz skór naturalnych.

Drugi zakład znajdujący się w Złotowie zajmuje się produkcją stołów, komód i szafek oraz elementów dekoracyjnych do sof i foteli. Fabryka wyposażona jest w szereg zaawansowanych urządzeń stolarskich co pozwala na produkcję elementów drewnianych na światowym poziomie.

Produkcja mebli tapicerowanych to główny obszar naszej działalności. Produkujemy meble nowoczesne, współczesne jak i klasyczne z funkcją spania.

Jesteśmy uznanym producentem mebli słynących z wysokiej jakości i trwałości swoich produktów. Dzięki bogatej ofercie tkanin i skór oraz elastyczności produkcji z powodzeniem odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych odbiorców.

Nowoczesne fabryki

w północnej Wielkopolsce